Cześć!

Jesteśmy społecznością terapeutów, pomagającą społeczności pacjentów w budowaniu życia wartego przeżycia. Nasza społeczność terapeutyczna liczy sobie na ten moment 3 osoby. Terapeuta DBT, CBT czy ACT? Prowadzimy konsultacje psychologiczne i psychoterapię online w duchu terapii 3 fali CBT. Przede wszystkim zajmujemy się terapią dialektyczno – behawioralną, a także pozanwczo – behawioralną, włączając elementy terapii akceptacji i zaangażowania. Spotykamy się co tydzień w ramach zespołu konsultacyjnego DBT, a także poddajemy swoją pracę stałej superwizji.

Nasza misja

Pomagamy budować życie warte przeżycia – uważne, oparte na wartościach, akceptacji siebie i swoich emocji – po prostu dające szczęście.

Zespół

Weronika Molińska

Jestem doktorantką Szkoły Doktorskiej Akademii Pedagogiki Społecznej na kierunku Psychologia oraz psychoterapeutką w trakcie szkolenia obejmującego terapię poznawczo-behawioralną, założenia dialogu motywującego, terapię zorientowaną na schematy i terapię trzeciej fali.

Ukończyłam dzienne studia psychologiczne na Uniwersytecie Warszawskim oraz byłam na stypendium naukowym w Hiszpanii na uniwersytecie w Walencji.

Praktykę zawodową zdobywałam w: Polish Psychologists’ Association w Londynie, Centrum Odwykowym Spzoz w Warszawie, Towarzystwie Przyjaciół Dzieci Warszawa Bielany, Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej “Maluch” we Włocławku oraz podczas wielu szkoleń i spotkań merytorycznych.

Aktualnie pracuję pod stałą superwizją jako psychoterapeutka, psychoedukatorka, trenerka umiejętności psychospołecznych, interwentka kryzysowa, wolontariuszka w Centrum Praw Kobiet.

Poza psychologią interesuję się muzyką i na co dzień staram się łączyć obie te dziedziny ze sobą dzięki temu, iż ukończyłam kursy Muzykoterapii, oba stopnie szkoły muzycznej oraz prowadzę badania naukowe z zakresu psychologii muzyki.

Ola Radomska

Jestem psychologiem, psychoterapeutą w trakcie 4-letniej szkoły psychoterapii poznawczo – behawioralnej. Pracuję głównie z nastolatkami i młodymi dorosłymi z dysregulacją emocji (np. w zaburzeniu osobowości borderline, ChAD) w nurcie terapii dialektyczno – behawioralnej, której uczyłam się u prof. Alana Fuzzettiego  i dr Armidy Fruzetti (2020), obecnie uczę się również pracy w nurcie terapii akceptacji i zaangażowania np. w pracy z zaburzeniami lękowymi i depresji.

Jestem członkiem zarządu Polskiego Towarzystwa  Terapii Dialektyczno – Behawioralnej (2020-2022). Należę do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznwaczej i Behawioralnej im. prof. Bizonia.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci w Ameryce (k. Olsztynka) oraz Wojewódzkim Zespole Lecznictwa Psychiatrycznego w Olsztynie. Pracuję pod superwizją oraz uczestniczę w cotygodniowych spotkaniach zespołu konsultacyjnego w duchu DBT.

Prywatnie uwielbiam podróże, o których piszę na blogu Kobiece Camino. W 2019 roku wyruszyłam w Camino Portugese de Costa (ok. 300 km na piechotę). To była najbardziej niesamowita wyprawa w moim życiu, co zainspirowało późniejszą nazwę bloga.

Osoba 2

Opis osoby 2

Fala Wsparcia