Formy grupowe

Warsztaty i szkolenia, treningi umiejętności DBT, terapia grupowa

Warsztaty i szkolenia

Mamy doświadczenie w prowadzeniu zajęć po angielsku i po polsku, na uczelniach wyższych (prywatnych i publicznych), międzynarodowych korporacjach, konwentach fantasy czy dla specjalistów zdrowia psychicznego. Oto niektóre z naszych warsztatów:

  • „Cogntive behavioral therapy”, “Introduction to major schools od psychotherapy”, “Psychology and it’s myths in popculture”, “Warsztat Umiejętności Interpersonalnych”, “Psychoza to ten film o osobowości mnogiej – czy pokazywanie zaburzeń psychicznych w popkulturze to dobry pomysł?” (Anna Olechowska)
  • „Nastolatek a zaburzenie osobowości borderline”, „Wykorzystanie gier fabularnych RPG w treningach umiejętności psychologicznych i szkoleniach”, „Jak fantastyka może nam pomóc radzić sobie z życiowymi kryzysami?” (Ola Radomska – Budnik)

 

Najcudowniejsza prowadząca bo w sumie to głównie jej zasługa że te zajęcia wyszły jak wyszły. Fajny program, zajęcia dobrze stworzone i przeprowadzone z zadbaniem o to by każdy czuł się dobrze. Pozwoliły mi na wyjście ze strefy komfortu i popracowanie nad praca w grupie, która myślę, że jest lepsza po tych zajęciach.

Pani Ola wykazała się ogromną wiedzą, którą świetnie przekazywała, wykorzystując bardzo prosty język. Jasny przekaz, spokojne tempo, możliwość zadawania pytań. Konkretnie i ciekawie.

The best teacher, interesting classes, a lot of information, discussions. Thank you Anna.

There is nothing that I think I want to improve, everything was very beautiful and harmonious. Thank you so much to Miss Anna for accompanying us to this lesson.

Treningi umiejętności DBT

Prowadzimy całościowe treningi DBT dla osób z dysregulacją emocjonalną. Treningi są podzielone na 4 moduły (Uważność, Tolerancja dyskomfortu , Regulacja emocji, Skuteczność interpersonalna). Dodatkowo prowadzimy treningi rozwoju Samowspółczucia. Treningi na ten moment prowadzimy tylko online.

Terapia grupowa

Terapia grupowa Superhero Therapy

Prowadzące

Prowadzimy krótkoterminową terapię Superhero w nurcie ACT. Terapia grupowa to 10 spotkań dla osób z niską samooceną, zaburzeniami nastroju (jak depresja) czy zaburzeniami lękowymi. W ramach terapii grupowej łączymy popkulturę z nurtem poznawczo-behawioralnym, terapią akceptacji i zaangażowania, technikami narracyjnymi i RPG.

Terapię grupową Superhero Therapy prowadzimy online.

Anna Olechowska

Ola Radomska – Budnik

w

Krok 1. Konsultacja

Przed dołączeniem do grupy terapeutycznej prowadzona jest 50 min konsultacja, aby określić, czy udział w terapii grupowej będzie odpowiadał trudnościom, z którymi mierzy się dana osoba.

l

Krok 2. Kontrakt terapeutyczny

Po zdecydowaniu się na udział w terapii grupowej i weryfikacji, że taka forma będzie pomocna, prosimy uczestników o podpisanie kontraktu terapeutycznego, który reguluje ilość spotkań, płatności i zasady grupy.

Krok 3. Udział w grupie terapeutycznej

Odbywa się zaplanowany proces psychoterapii gupowej. Zachęcamy przy tym do systematycznego uczestnictwa i zaangażowania, by jak najlepiej skorzystać z terapii.

Najbliższe wydarzenia

trening DBT to nie terapia grupowa
12.03.2024 - Trening umiejętności DBT. Moduł: Przetrwanie kryzysu

Szczegóły i zgłoszenia: już wkrótce więcej informacji...

Prowadzą: Anna Olechowska i Ola Radomska - Budnik

maj 2024 - Trening umiejętności DBT. Moduł: Regulacja emocji

Szczegóły i zgłoszenia: już wkrótce więcej informacji...

Prowadzą: Anna Olechowska i Ola Radomska - Budnik

Kontakt

Aby umówić się na wizytę, prosimy o skorzystanie z poniższego formularza lub kontakt e-mail. W sytuacji kryzysowej, może być jednak niezbędne skorzystanie z lini interwencyjnej lub udanie się na najbliższą izbę przyjęć.

9 + 7 =

kontakt@falawsparcia.pl

Warszawa, Plac Zbawiciela

Olsztyn, ul. Leśna

Zurich, Enge

48467c88f2a9ee358a72792b7bf292dc211c059bc0fc8976db60bb9af1bceee2