Zespół Fali Wsparcia
Dagmara Miśkiewicz
Warszawa/ online
Psycholog, psychoterapeuta w nurcie poznawczo-behawioralnym w trakcie szkolenia. Ukończyła dzienne jednolite magisterskie studia psychologiczne na Uniwersytecie Warszawskim, studia podyplomowe na kierunku Dietetyka oraz szkolenie I stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Dotychczasowe doświadczenie zdobywała w poradni Psychocare, gdzie prowadziła wstępne konsultacje psychologiczne oraz wspierała klientów w zmianie. Od ponad roku współpracuje z Fundacją Inspira, gdzie udziela konsultacji indywidualnych oraz prowadzi krótkoterminowe procesy terapeutyczne. W swojej pracy łączy terapię poznawczo-behawioralną z elementami dialogu motywującego oraz terapią akceptacji i zaangażowania (ACT). Prywatnie lubi gotować, jeździć na rolkach oraz czytać kryminały.
Specjalizuję się we wspieraniu osób z: zaburzeniami depresyjnymi, lękowymi, perfekcjonizmem, problemami w regulacji emocji oraz radzeniem sobie ze stresem, zaniżonym poczuciem własnej wartości, zaburzeniami odżywiania, nadwagą oraz osób, które chcą zmienić nawyki żywieniowe.
Klaudia Barańska
Online
Psycholożka i psychoterapeutka w trakcie szkolenia w nurcie Terapii Akceptacji i Zaangażowania (ACT). Ukończyła studia dzienne na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Studium Dialogu Motywacyjnego oraz terapię zajęciową z arteterapią. Od lat rozwija się uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach. Praktykę zawodową zdobywała między innymi na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym, oraz w fundacjach wspierających dzieci z trudnych środowisk.
W swojej pracy łączy różne techniki pracy terapii poznawczo-behawioralnych: ACT, CBT, terapii dialektyczno-behawioralnej, terapii opartej na uważności (MBCT), FAP, a także Terapii Skoncentrowanej na Współczuciu. Wierzy, że każdy człowiek jest unikalny, dlatego stara się dopasować swoje podejście do indywidualnych potrzeb klienta.
Jest związana zawodowo również ze środowiskiem biznesowym, gdzie zajmuje się profilaktyką zdrowia psychicznego, oraz działaniami wspierającymi pracowników.
Poza pracą miłośniczka podróżowania, tańca, i próbowania nowych rzeczy.
Specjalizuję się we wspieraniu osób z: zaburzeniami depresyjnymi, lękowymi, z trudnościami w relacjach, z niską samooceną, problemami w regulacji emocji oraz radzeniem sobie ze stresem, wypaleniem zawodowym, ADHD i ADD, w kryzysach życiowych jak rozstanie, utrata pracy, inne trudne zmiany, problemach w relacjach, problemami z akceptacją siebie, pragnieniem lepszego rozumienia siebie, rozwijania umiejętności emocjonalnych, pełniejszego doświadczania życia, życia w poczuciu sensu i w zgodnie z wartościami
Urszula Łopuszańska
Online
Psycholog, w trakcie studiów psychoterapeutycznych w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej, terapeuta terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach w trakcie certyfikacji, doktor nauk medycznych.
Ukończyła: studia psychologiczne o specjalności klinicznej na Uniwersytecie Marii-Curie Skłodowskiej, studia podyplomowe z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi a także studia doktoranckie z zakresu biologii medycznej na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Aktualnie pracuje na Akademii Nauk Społecznych i Medycznych w Lublinie, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem ze studentami psychologii.
Doświadczenie terapeutyczne zdobywała w kilku miejscach, w tym również w ośrodkach dla osób chorujących psychicznie, punkcie interwencji kryzysowej, centrach medycznych.
Poza psychologią interesuje się różnymi kulturami, pochodzeniem etnicznym kultur a wolnych chwilach lubi dobrze zjeść i się wyspać.
Specjalizuje się w wspieraniu osób z: trudnościami w relacjach z innymi, żyjącymi z chronicznym stresie, szukającymi work-life-balance, doświadczającymi choroby psychicznej, niepełnosprawności, kryzysu emocjonalnego, trudności w akceptacji siebie, z niskim poczuciem własnej wartości, a także z dorosłymi osobami z zaburzeniami ze spektrum autyzmu
Marta Marczewska
Warszawa/ online
Psycholog, psychoterapeuta w nurcie poznawczo-behawioralnym w trakcie certyfikacji, certyfikowany coach i trener Agile Profile®. Swoje doświadczenie zdobywała, pracując z osobami w kryzysie psychicznym, depresji i kryzysach suicydalnych w telefonicznym Centrum Wsparcia Dla Osób w Stanie Kryzysu Psychicznego przy Fundacji ITAKA. Prowadzi również od 3 lat terapie grupowe i indywidualne dla osób pochodzących z dysfunkcyjnych domów (DDA/DDD). W swojej pracy łączy terapię poznawczo-behawioralną z elementami dialogu motywującego, mindfulness, terapii schematu.
Ponad 15 lat lat pracowała w międzynarodowych korporacjach, gdzie wspierała osoby indywidualne i zespoły w efektywnym komunikowaniu się i lepszym rozumieniu pojawiających się zmian, pracując na różnych stanowiskach w tym jako trener i doradca ds. zarządzania zmianą w kraju i zagranicą. Prywatnie mama i pasjonatka życia w każdej postaci.
Specjalizuje się we wspieraniu osób z: zaburzeniami lękowymi i depresyjnymi oraz będących w różnych kryzysach osobistych związanych z niską samooceną, wypaleniem zawodowym, stratą pracy lub jej zmianą, w trakcie rozwodu, rozstania, a także tymi, związanymi z rozwojem osobistym, szukaniem celu i sensu w życiu, nowej pracy, z osobami z domów alkoholowych i dysfunkcyjnych, z syndromem DDA/DDD mającymi problem z regulacją i wyrażaniem emocji i kompulsywnym podjadaniem, oraz z klientami, chcącymi uporać się ze swoją przeszłością, żeby być obecnym w teraźniejszości.
Weronika Molińska
Zurich/ online
Psycholożka i psychoterapeutka poznawczo-behawioralna (cert. PTTPB nr 1748). Ukończyła szkolenie poznawczo – behawioralne z założeniami dialogu motywującego, terapii zorientowanej na schematy i terapie trzeciej fali, Szkołę Doktorską Akademii Pedagogiki Specjalnej na kierunku Psychologia (oczekuję na obronę) i dzienne jednolite magisterskie studia psychologiczne na Uniwersytecie Warszawskim oraz była na stypendium naukowym w Hiszpanii, na uniwersytecie w Walencji. Aktualnie pracuje jako psychoterapeutka, psychoedukatorka, trenerka umiejętności psychospołecznych, a także prowadzi zajęcia ze studentami na uczelniach państwowych i prywatnych. Swoją pracę systematycznie superwizuje i każdego miesiąca uczestniczy w nowych szkoleniach. Poza psychologią interesuje się muzyką, łącząc te dwie dziedziny, ponieważ prowadzi badania naukowe z zakresu Psychologii Muzyki, ukończyła kursy z Muzykoterapii oraz oba stopnie szkoły muzycznej i gra na wiolonczeli w orkiestrze. Prywatnie uczęszcza na zajęcia baletu, aerial jogi i zumby oraz poszukuje coraz to nowszych powodów do uśmiechu.
Specjalizuje się we wspieraniu osób z: ADHD, atakami paniki, bezsennością, bólem emocjonalnym, brakiem sensu życia, DDA, DDD, kryzysem emocjonalnym, niskim poczucie własnej wartości i skuteczności, perfekcjonizmem, trudnościami w regulacji emocji, stresem, zaburzeniami adaptacyjnymi (trudności w życiu prywatnym i/lub zawodowym), zaburzeniami koncentracji, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami nastroju (odczuwającym smutek, niepokój, stany depresyjne), zaburzeniami osobowości (typy: zależny, unikający, anankastyczny), zaburzeniami w relacjach międzyludzkich czy zamartwianiem się.
Anna Olechowska
Warszawa/ online
Psycholożka, psychoterapeutka poznawczo-behawioralna (cert. PTTPB nr 1880, doktorantka na Akademii Pedagogiki Specjalnej. Pracuje terapeutycznie z osobami dorosłymi indywidualnie i grupowo, a także prowadzi zajęcia na uczelniach zarówno prywatnych jak i publicznych. W swojej pracy korzysta z umiejętności terapii dialektyczno behawioralnej (ukończyła kurs całościowy w nurcie DBT), terapii schematów i terapii akceptacji i zaangażowania (ACT). Prywatnie ćwiczy jogę, jeździ na rowerze, podróżuje i ogląda co nowe seriale i filmy z powodu swojej miłości do popkultury.
Specjalizuję się we wspieraniu osób z: zaburzeniami odżywiania, deregulacją emocjonalną (i konsekwencjami takimi jak: samookaleczenia czy nadużywanie substancji), zaburzeniami osobowości (typ zależny, unikający, anankastyczny, borderline), perfekcjonizmem, wysokimi wymaganiami względem siebie i innych, zaniżonym poczuciem własnej wartości, depresją, zaburzeniami lękowymi, bezsennością, kryzysami w życiu (jak wypalenie zawodowe), ADHD, spektrum autyzmu czy osobami DDA.
Ola Radomska-Budnik
Olsztyn/ online
Psycholożka i psychoterapeutka poznawczo-behawioralna (cert. PTTPB nr 1884). Pracuje terapeutycznie z młodzieżą i osobami dorosłymi w formie indywidualnej, grupowej, a także prowadząc terapię par, korzystając z terapii schematów, umiejętności DBT oraz Superhero Therapy (ACT). Ukończyła szkolenia: DBT Comprehensive, International Society of Schema Therapy Approved Certification Training Program, a także Superhero Therapy.
Prywatnie mistrzyni gry (ttRPG) oraz psychofanka fantastyki. Swoją pasję do psychologii i fantastyki łączy w ramach podcastu i działań Fantastycznej Kozetki. Obecnie w ramach rozwoju pasji studiuje na kierunku Literacko-Artystycznym na Uniwersytecie Jagiellońskim.
Specjalizuję się we wspieraniu osób z: trudnościami w relacjach, w radzeniu sobie z emocjami, ADHD, spektrum autyzmu, depresją i zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami osobowości (typ anankastyczny, borderline, histrioniczny), problemami w sferze seksualnej, zaburzeniami odżywiania.