Znajdź klucz do swojego wyjątkowego umysłu!

Trening umiejętności DBT dla osób dorosłych z ADHD
Zapisuję się!

Organizacja spędza Ci sen z powiek? Doświadczasz paraliżu przed podjęciem działań lub decyzji? Masz trudności w radzeniu sobie z emocjami? Zdarza Ci się przerywać innym i zapominać o odpisywaniu na wiadomości? Wydaje Ci się, że jesteś w swoich trudnościach osamotniona/y/_?

Nie musi tak być! Jesteśmy tu, żeby Ci pomóc.

Podczas 16-tygodniowego treningu umiejętności DBT spotkasz osoby zmagające się z podobnymi trudnościami, a do tego nauczysz się technik, które pomogą Ci w codziennym życiu, a wszystko to pod opieką terapeutek, które pracują na codzień z osobami z ADHD, a także prowadzą diagnozę osób dorosłych z ADHD.

Nie masz diagnozy, a czujesz, że objawy ADHD pasują do Ciebie? Prowadzimy również diagnozę ADHD u osób dorosłych.

Napisz do nas: kontakt@falawsparcia.pl.

11 stycznia - 25 kwietnia 2024

godz. 17.00 - 19.00

Wyobraź sobie, że masz w rękach klucze do swojego wyjątkowego umysłu! Co by to oznaczało?

🗝 Może rozumienie, co sprawia Ci trudność i jak sobie z tym radzić, a do tego większa akceptacja do tego, jak funkcjonuje Twój umysł?

🗝 Znajomość różnego rodzaju techniki, które pozwalają na zmiejszenie bólu, napięcia i stresu oraz zwiększenie poczucia szczęścia?

🗝 Umiejętność skupienia się na tym, co robisz, choć jest to monotonne lub trudne?

🗝 Realizowanie swoich planów i celów, a przy tym bycie dla siebie wspierającym/ą/_?

🗝 Podejmowanie właściwych decyzji i zatrzymywanie się w wiecznym napięciu czy pędzie, równoważąc tryb bycia z trybem działania?

🗝 Radzenie sobie z emocjami i w silnym dyskomforcie, aby nie działać pod wpływem chwili?

🗝 Wprowadzanie niezbędne zmiany, by Twoje życie było kierowane przez Ciebie, zamiast pozwalania, by myśli i emocje kierowały Twoim życiem?

🗝 Doświadczenie przynależności i wsparcia grupy osób, które zmagają się z podobnymi trudnościami?

🗝 Odczarowanie swojego podejścia do siebie?

fantastyka a zdrowie psychiczne

Te zmiany są możliwe i możesz rozpocząć je podczas treningu!

fantastyka a zdrowie psychiczne

Być może zastanawiasz się, czy ten trening jest dla Ciebie…

Dostałeś/aś/_ diagnozę ADHD w dorosłym życiu i nie wiesz zbyt wiele na temat samego zaburzenia, a także o tym jak radzić sobie z objawami?

A może wiesz już sporo, ale towarzyszą Ci różne emocje, napięcie i przytłoczenie? Twoje myśli kierują Twoim życiem zamiast Ciebie? Martwisz się, czy długo tak dalej pociągniesz, i chcesz coś z tym zrobić?

Doświadczasz trudności w relacjach z innymi, m.in. przez notoryczne przerywanie, zapominanie o wiadomościach, na które nie odpisałeś/aś/_ czy wrażenie, że nie słuchasz tego, co się do Ciebie mówi?

Czujesz się osamotniony/a/_  w swoich odczuciach i marzy Ci się grupa, która będzie Cię rozumiała i wspierała w Twoich zmaganiach?

 

A do tego masz możliwość aktywnego uczestnictwa w spotkaniach z włączoną kamerką, łącząc się z bezpiecznego miejsca, które zapewni Ci komfort, ale też prywatność pozostałym osobom uczestniczącym w treningu?

Jesteś w dobrym miejscu!

Trening obejmuje 16 tygodni, podczas których widzimy się na 2-godzinnych grupowych spotkań online (16x2h), zestawu materiałów w formie PDF i audio. 

Materiały treningowe oraz linki będą umieszczone na platformie, do której otrzymasz dostęp na kilka godzin przed pierwszym spotkaniem. Za pośrednictwem tej platformy możesz też zadawać pytania pomiędzy spotkaniami.

Co Cię czeka podczas treningu?

Sposoby rozwiązywania problemów związanych z organizacją

Regularna praktyka uważności

Umiejętności radzenia sobie z emocjami i impulsami

Ćwiczenia wspierające skuteczność w relacjach

Anna Olechowska

Ola Radomska-Budnik

Kim jesteśmy?

Jesteśmy pycholożkami, psychoterapeutkami poznawczo – behawioralnymi na ostatnim roku 4-letniego szkolenia. Obie ukończyłyśmy szkolenia DBT Comprehensive u prof. Alana Fruzzettiego oraz Superhero Therapy u dr Janiny Scarlet. Ania jest również doktorantką na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Mamy doświadczenie w prowadzeniu terapii grupowej online, a także warsztatów, szkoleń i treningów umiejętności.

Co mówią o pracy z nami?

Cieszę się, że mogłam uczestniczyć w tym treningu. Podniósł mi on poczucie własnej wartości, przez potwierdzenie, że miałam już niektóre umiejętności wcześniej i intuicyjnie postępowałam dobrze w relacjach.

Pani Ola wykazała się ogromną wiedzą, którą świetnie przekazywała, wykorzystując bardzo prosty język. Jasny przekaz, spokojne tempo, możliwość zadawania pytań. Konkretnie i ciekawie.

Kocham cały trening! Najwartościowsze dwie godziny jakie sobie poświęcałam przez ostatnie 8 tygodni

Ania to najcudowniejsza prowadząca bo w sumie to głównie jej zasługa że te zajęcia wyszły jak wyszły. Fajny program, zajęcia dobrze stworzone i przeprowadzone z zadbaniem o to by każdy czuł się dobrze. Pozwoliły mi na wyjście ze strefy komfortu i popracowanie nad praca w grupie, która myślę, że jest lepsza po tych zajęciach.

Ile to kosztuje i co zawiera cena?

Płatność ratalna

4 raty płatne do 1. dnia każdego miesiąca
440
  • Dostęp do platformy z materiałami (16 zeszytów ćwiczeń w formie PDF oraz nagrania audio wybranych praktyk uważności).
  • Udział w 16 grupowych spotkaniach online (każdy czwartek od 11 stycznia do 25 kwietnia, godz. 17.00-19.00, z 10 min przerwą w trakcie).
  • Możliwość zadawania pytań na platformie, na które odpowiemy w trakcie treningu lub za pośrednictwem platformy.
48467c88f2a9ee358a72792b7bf292dc211c059bc0fc8976db60bb9af1bceee2