Poznaj z nami uważność i odzyskaj kontrolę nad swoim umysłem

Fantastyczny trening umiejętności DBT
Zapisuję się!

Stres i napięcie nieustannie Ci towarzyszą, uniemożliwiając cieszenie się życiem? Masz wiele myśli, które wywołują ból i trudne emocje? A może jesteś po psychoterapii i zależy Ci na zapobieganiu nawrotom? Wydaje Ci się, że jesteś w swoich trudnościach osamotniona/y/_?

Nie musi tak być! Jesteśmy tu, żeby Ci pomóc.

Podczas 8-tygodniowego treningu umiejętności DBT nauczymy Cię technik uważności w duchu terapii dialektyczno – behawioralnej, które pozwolą Ci zabrać stery myślom i emocjom, byś samodzielnie mógł/mogła/_ kierować swoim życiem.

9 stycznia - 27 lutego 2024

godz. 18.30 - 20.30

Wyobraź sobie, że…

🔵 …poznajesz różnego rodzaju techniki, które pozwalają na zmiejszenie bólu, napięcia i stresu oraz zwiększenie poczucia szczęścia.

🔵 …podejmujesz właściwe decyzje i zatrzymujesz się w wiecznym napięciu czy pędzie, równoważąc tryb bycia z trybem działania,

🔵 …doświadczasz życia z szeroko otwartymi oczami, przez co możliwe jest wprowadzenie niezbędnych zmian, by Twoje życie było kierowane przez Ciebie, zamiast pozwalania, by myśli i emocje kierowały Twoim życiem.

🔵 …doświadczasz wsparcia grupy osób, które zmagają się z podobnymi trudnościami.

🔵 …odczarujesz swoje podejście do siebie.

Te zmiany są możliwe i możesz rozpocząć je podczas treningu!

fantastyka a zdrowie psychiczne

Co Cię czeka podczas trening?

Wsparcie na każdym etapie

Potwierdzone naukowo metody radzenia sobie

Fantastyczne materiały

fantastyka a zdrowie psychiczne

Być może zastanawiasz się, czy ten trening jest dla Ciebie…

Towarzyszą Ci różne emocje i przytłoczenie? Twoje myśli kierują Twoim życiem zamiast Ciebie? Martwisz się, czy długo tak dalej pociągniesz, i chcesz coś z tym zrobić?

Korzystasz lub korzystałaś/eś/_ z psychoterapii i chcesz wzmocnić jej efekty, zadbać o profilaktykę oraz zapobieganie nawrotom?

Masz możliwość aktywnego uczestnictwa w spotkaniach z włączoną kamerką, łącząc się z bezpiecznego miejsca, które zapewni Ci komfort, ale też prywatność pozostałym osobom uczestniczącym w treningu?

Jesteś w dobrym miejscu!

Trening składa się z ośmiu 2-godzinnych grupowych spotkań online, zestawu materiałów w formie PDF i audio, a także (dla chętnych, nie jest to forma obowiązkowa) gry treningowej w ramach dodatkowych spotkań.

Materiały treningowe oraz linki będą umieszczone na platformie, do której otrzymasz dostęp na kilka godzin przed pierwszym spotkaniem. Za pośrednictwem tej platformy możesz też zadawać pytania pomiędzy spotkaniami.

Co mówią badania?

Badania pokazują, że systematyczne ćwiczenie uważności, zmniejsza cierpienie psychiczne i poprawia samopoczucie (Pradhan i in., 2007). W innych badaniach wykazano wpływ praktyki uważności na obniżenie ryzyka nawrotu lub ponownego wystąpienia depresji (Sephton i in., 2007). Badacze sugerują również, że uważność może wpływać na zmniejszenie lęku (Kabat-Zin, Lipworth, Burney, 1988), a także drażliwości i gniewu (Speca i in., 2000).

Anna Olechowska

Ola Radomska-Budnik

Kim jesteśmy?

Jesteśmy pycholożkami, psychoterapeutkami poznawczo – behawioralnymi na ostatnim roku 4-letniego szkolenia. Obie ukończyłyśmy szkolenia DBT Comprehensive u prof. Alana Fruzzettiego oraz Superhero Therapy u dr Janiny Scarlet. Ania jest również doktorantką na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Mamy doświadczenie w prowadzeniu terapii grupowej online, a także warsztatów, szkoleń i treningów umiejętności.

Poznaj nas i posłuchaj,
co mówimy o uważności

Co mówią o pracy z nami?

Cieszę się, że mogłam uczestniczyć w tym treningu. Podniósł mi on poczucie własnej wartości, przez potwierdzenie, że miałam już niektóre umiejętności wcześniej i intuicyjnie postępowałam dobrze w relacjach.

Pani Ola wykazała się ogromną wiedzą, którą świetnie przekazywała, wykorzystując bardzo prosty język. Jasny przekaz, spokojne tempo, możliwość zadawania pytań. Konkretnie i ciekawie.

Kocham cały trening! Najwartościowsze dwie godziny jakie sobie poświęcałam przez ostatnie 8 tygodni

Ania to najcudowniejsza prowadząca bo w sumie to głównie jej zasługa że te zajęcia wyszły jak wyszły. Fajny program, zajęcia dobrze stworzone i przeprowadzone z zadbaniem o to by każdy czuł się dobrze. Pozwoliły mi na wyjście ze strefy komfortu i popracowanie nad praca w grupie, która myślę, że jest lepsza po tych zajęciach.

Płatność ratalna*

=
  • Po zapisie na trening i kontakcie z prowadzącymi istnieje możliwość płatności ratalnej w szczególnych sytuacjach.
48467c88f2a9ee358a72792b7bf292dc211c059bc0fc8976db60bb9af1bceee2